Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPA JUDA - więcej niż grota solna

Utworzony przez Danuta , 17 marca 2018 r. o 11:22
Pani AnnoWa, a jakie to robaki chodzą po soli? Sala solna to nie jest młyn zbożowy. Przypuszzcam, że Pani chciała napisać o innym pomieszczeniu i jak najbardziej zapraszamy na haloterapię z gimnastyką Pilates.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako bacia zyskałam bardzo wiele w oczach wnuków, gdy zaczęłam je zaprowadzać do bawialni solnej. Tam im czytam książki, które przygotowuje przemiła Pani Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowo i przyjemnie. Dziekujemy za takie miejsce p. Ewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj zaszalałyśmy z dziećmi. Wspaniałe warunki na relaks i zdrowie. Polecamy i doradzamy wczesniejsza rerzerwację na wyłaczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojeżdżam aż z Poręby na Czechów, ale warto; wspaniałe warunki dla relaksu, ot morze w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowością są tasmy do gimnastyki; dzieci moje zapomniały o grach na telefonie; tutaj odpoczywam nawet z pociechami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie glisty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce o którym pisałam po południu jest bardzo czyste, wietrzone, powietrze ozonowane (czyli taki efekt jak po burzy) i jonizowane; tak się dzieje po każdym seansie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci po wyjściu sali solnej śpiewają, i śpiewają....wspaniałem miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część dnia Mikołajowego, cała rodziną,  spędziliśmy w sali solnej. Wspaniałe przyjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grasujące po obiekcie myszy obgryzły buciki moich pociech, szczur pływający w muszli klozetowej też nie zachęca do ponownych odwiedzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam miejsce o wielu lat ale nie śmialabym dzieciom czytac opowiadań jak Ci powyzej :)...My rozczytujemy się w Narnii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i my w tym miejscu mile spędzilismy mikołajki :)...jak nad morzem, pachnąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłam cykl ćwiczen na zdrowy kręgosłup z Dorotkami. Była też inhalacja Wspaniale się czuję, a w domu został nawyk ćwiczeń. Dziekuje za SPA JUDA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniałe miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jakie tu w SPAJUDA powietrze; korzystam, aby się wzmocnić przed smogiem, chocby trochę skoro nad morze aż kilkaset kilometrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hałas od położonej obok fabryki fortepianów nie pozwala się zrelaksować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SPA JUDA na szczęście nastrojowa muzyka relaksacyjna, a niekiedy utwory najbardziej znanych pianistów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczeliśmy zabawy sylwestrowe z dziecmi od pobytu w sali solnej. Wspaniałe aromaty i niesamowite powietrze, pomyśleć, że lepsze niż nad morzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie poznałam kilka klubów z ofertą ćwieczeń...ale najbardziej cenię z p. Dorotką w SPA JUDA na Czechowie...klimat mroski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...